"WEDDING PLANNER NA STARCIE" - Obowiązkowa książka, dla wszystkich osób związanych z branżą HoReCa!

Z książki „WEDDING PLANNER NA STARCIE” dowiesz się, jak działać skutecznie, by odnieść sukces i znaleźć się w czołówce najlepszych organizatorów wesel i eventów.

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszę!

Moja pierwsza książka jest już w sprzedaży!

PRZECZYTAJ DO KOŃCA :)

Iwona, w co zainwestować na początku swojej drogi? Iwona, gdzie szukać klientów? Iwona, czy ten zawód jest na pewno dla mnie? Jak Ty to robisz, że organizujesz tyle wesel rocznie, a do tego masz czas na inne aktywności? 

Powyższe pytania to wielokrotnie pojawiające się pytania od mojej społeczności. Sumiennie na nie odpowiadałam, osobiście, w mediach społecznościowych i na transmisjach online. Pewnego dnia postanowiłam jednak zebrać wszystko w całość i dać odpowiedzi w jednym miejscu. Postanowiłam napisać pierwszą w Polsce książkę, która nie będzie pokazywała tego jak organizować wesela, ale to jak skutecznie zarządzać tym biznesem oraz to jak oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie! Chciałam aby książka w możliwie najlepszy sposób pokazała osobom aspirującym na to stanowisko jak wyglądają kulisy zawodu i branży ślubno-eventowej.

KUP KSIĄŻKĘ TERAZ LUB CZYTAJ DALEJ

Ważne!

Postanowiłam część kwoty ze sprzedanych biletów jak i książki, przeznaczyć na fundację "Mam marzenie” - uczestnicząc w tym wydarzeniu, przyczyniasz się do spełnienia marzeń dzieci, które same nie mogą o to zadbać!

  O KSIĄŻCE SŁÓW KILKA

  Zawód Wedding Plannera jest jak rozgrywki sportowe. Najpierw przez długi czas przygotowujesz się do startu i jesteś skoncentrowana na konkretnym terminie zawodów (czyt. wesele). 

  Jest to dla Ciebie najważniejszy cel! Pracujesz w pocie czoła, pokonujesz trudności, własne lęki i spełniasz wysokie wymagania trenera (czyt. Klientów). 

  Gdy przychodzi czas realizacji, dajesz z siebie absolutnie wszystko. Następnego dnia czujesz ogromne zmęczenie, ale i wielką satysfakcję! I wtedy, gdy myślisz, że już wszystko za Tobą, przychodzi czas przygotowań do kolejnego startu.

  Z tej książki z pewnością dowiesz się, jak sprawić, by owe rozgrywki przeżyć w dobrej kondycji, wielokrotnie stanąć na podium wśród najlepszych oraz by ostatecznie okazały się one rentownym biznesem.

  "Wedding Planner na Starcie" to:

  17 rozdziałów, w których autorka zdradza przepis m.in. na to, jak łączyć ten zawód z etatem, studiami czy macierzyństwem, w co zainwestować na początku drogi, gdzie szukać i jak weryfikować odpowiednich podwykonawców oraz jak wyceniać swoje usługi.

  4 wywiady, z których dowiesz się, jak wyglądają kulisy życia i pracy Wedding Plannera, jak zdobyć pierwszych klientów, gdzie się reklamować i jak odnieść sukces w zawodzie, który nie jest jeszcze bardzo popularny w Polsce. 

  Tipy i ćwiczenia
  , które pomogą Ci lepiej zorganizować swoją pracę, napisać biznesplan oraz podpowiedzą gdzie zdobyć doświadczenie i jakie umiejętności posiąść, by być skuteczną w branży!

  DLA KOGO JEST TA KSIĄŻKA?

  • dla każdej osoby, która chce działać w branży ślubnej,
  • dla wedding plannerów i event managerów,
  • dla freelancerów i osób działających w branży usługowej,
  • dla firm, organizujących eventy, przyjęcia i konferencje,
  • dla wszystkich, którzy chcą zacząć i nie wiedzą od czego,
  • dla miłośników branży i tych, którzy lubią czytać o losach innych przedsiębiorców.

  POZNAJ SPIS TREŚCI KSIĄŻKI:

   CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

   SPIS TREŚCI
   Część 1.  WEDDING PLANNER W SZATNI     

   Rozdział 1. Zanim zostałam właścicielką agencji wedding plannerskiej    
   Rozdział 2. Czy Wedding Planner jest zawodem przyszłości?       
   Rozdział 3. Plusy i minusy zawodu Wedding Plannera
   Rozdział 4. Predyspozycje do pracy w zawodzie
   Rozdział 5. Jak zostać Wedding Plannerem krok po kroku?     

   Wywiad z managerem gastronomii     

   Część 2. WEDDING PLANNER NA TRENINGU
   Rozdział 6. Biznesplan i pierwsze inwestycje
   Rozdział 7. Wizerunek Wedding Plannera
   Rozdział 8. Jak zbudować swoją ofertę, by wyróżnić się na rynku?
   Rozdział 9. Pozyskiwanie i współpraca z podwykonawcami  

   Wywiad z Parą Młodą 

   Część 3. WEDDING PLANNER NA ZAWODACH

   Rozdział 10. Jak pozyskać pierwszego i kolejnego klienta? 
   Rozdział 11. Mam pierwszego klienta i co dalej, czyli  jak przebiega cały proces organizacji wesela
   Rozdział 12. Dzień pracy Wedding Plannera
   Rozdział 13. Praca w biurze, czyli jak najlepiej zorganizować home office organizatora przyjęć

   Wywiad z DJ-em 

   Część 4. WEDDING PLANNER NA MECIE

   Rozdział 14. Jak łączyć obowiązki Wedding Plannera z etatem,  studiami lub macierzyństwem?   
   Rozdział 15. Porozmawiajmy o pieniądzach, czyli  ile będziesz zarabiać i jak wyceniać swoje usługi? 

   Rozdział 16. Work‑life balance w biznesie ślubnym  – czy w ogóle jest możliwy? 
   Rozdział 17. Przerwane pasmo sukcesów    

   WYWIAD Z IWONĄ PRZYBOJEWSKĄ    

   Jestem przekonana, że przeprowadzone wywiady zainspirują Cię do działania na najwyższym poziomie!

  Zastanawiasz się kto udzilił mi wywiadu?

  Małgorzata Więcek

  Managerka gastronomii z wieloletnim stażem, hotelowy organizator wesel i eventów, nauczycielka przedmiotów zawodowych o kierunku gastronomiczno ‑ hotelarskim w powiatowym zespole szkół nr 2 im Hipolita Roszczynialskiego w Rumi

  Katarzyna Klimczuk - Burchacka i Marcin Burchacki

  Małżeństwo, które doświadczyło pracy z Wedding Plannerem i powie Tobie na co powinnaś zwrócić uwagę przy budowaniu oferty. Doświadczeni przedsiębiorcy. Kasia właścicielka bloga KobietaBiznesKuchnia.pl

  Krzysztof Krzemiński - DJ Jegomość

  DJ Jegomość, prekursor nowoczesnych wesel, absolutny mistrz w swoim fachu. Chodząca marka osobista. Zaskakuje, inspiruje, szkoli innych DJ-ów, a potem ponownie zaskakuje! 

  O AUTORCE

  Iwona Przybojewska

  Przedsiębiorca, certyfikowany Trener Biznesu, Inżynier i pełnomocnik jakości, ekspert branży ślubnej. Od 2011 r. właścicielka prężnie działającej agencji wedding – plannerskiej Event by Ev oraz pracowni dekoratorskiej z siedzibą w Gdyni. Pomysłodawca i twórca Akademii Event Business Expert – unikatowego programu szkoleniowego dla osób chcących wejść na najwyższy poziom w branży HoReCa. Zarówno w życiu osobistym, jak i biznesie zwolenniczka „filozofii win-win”.

  A co o książce mówią Ci co już ją przeczytali?

  Kamila Grycaj

  Właścicielka pracowni twórczej „Kwiat Rumiany” certyfikowany Wedding Planner

  Iwona miała kluczowy wpływ na moje zawodowe decyzje i utwierdziła mnie w przekonaniu, którą ścieżkę kariery zawodowej wybrać. Jestem pewna, że po lekturze i wykonaniu ćwiczeń zawartych w tej książce wyciągniesz podobne wnioski. Iwona w rzeczowy i spójny sposób przekazuje wartościową wiedzę, zdobywaną w tej branży latami. Ta książka to doskonały przewodnik i obowiązkowa pozycja dla obecnych oraz przyszłych Wedding Plannerów.

  Agnieszka Kopańska

  Retuszerka, projektantka papeterii ślubnej i okolicznościowej

  Jeśli jesteś na początku swojej drogi jako organizator wesel, to z pewnością znajdziesz w tej książce wiele wskazówek i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Założę się, że znajdą się też sprawy, które wcześniej nawet nie przyszły Ci do głowy. Zaufałam Iwonie już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Jeśli zależy Ci na rozwoju, to ta książka jest świetnym wyborem, ale ostrzegam, zdobywanie nowej wiedzy mocno uzależnia!

  Natalia Małycha

  Dyrektor ds. Gastronomii Hotelu Sheraton Sopot

  Współpraca z panią Iwoną to prawdziwa przyjemność i pewność, ze strony hotelu, że każde wydarzenie będzie profesjonalnie zorganizowane i dopracowane w każdym calu. Dlatego tak cieszę się, że podzieliła się swoim doświadczeniem i spisała swoistego rodzaju przewodnik po zawodzie Wedding Plannera. Każdy, kto na poważnie myśli o karierze w tym zawodzie powinien sięgnąć po książkę "Wedding Planner na Starcie". Dzięki lekturze można z pewnością zainspirować się rozmaitymi przykładami dobrych praktyk oraz uniknąć wielu błędnych decyzji, które mogłyby czyhać na osobę początkującą w branży.

  Patronat nad książką objęli:

  Zobacz co działo się na premierze książki!

  Zamów teraz aby książka doszła jeszcze przed Świętami!

  PAKIET STANDARD zawiera

  KUPUJĘ KSIĄŻKĘ 69 zł